Bohaterowie.

Madeline Cheese.18 lat. Dziewczyna po przejściach, jak na swój wiek dość dobrze doświadczona przez życie. Nie miała łatwego dzieciństwa, ponieważ ojciec opuścił jej matkę gdy ona miała 6 lat, a sama rodzicielka prawie się nią nie zajmuje. Czując się samotnie Mad wpada w nieodpowiednie towarzystwo, co nie ułatwia jej życia.Jej najlepszą przyjaciółką jest Danielle.


Nadine,Nano (czyt.Nadin,Nanu) Krumelmonsta.Ma 17 lat.Jest Niemką.Do Londynu przeprowadziła się w wieku piętnastu lat.Kiedyś miła,pomocna,przyjazna i zabawna dziewczyna,teraz zamknięta w sobie,oschła i cyniczna nastolatka.Stało się to przez śmierć matki i siostry.Jej najlepszymi przyjaciółmi są Zayn,Perrie,Eleanor i Raksha.

Niall Horan.19 lat.Lider swojej bandy.Podoba mu się Madeline.

Louis Tomlinson.21 lat.Należy do bandy Horana.Ma dziewczynę Eleanor.Nie zdaje sobie sprawy,że ona kocha Harry'ego.

Zayn Malik.20 lat.Jest największym Bad Boy'em w bandzie.Ma dziewczynę Perrie,którą kocha nad życie.Jest przyjacielem Nano.

Harry Styles.18 lat.Jest w bandzie najmłodszy.Lubi dużo imprezować,jak sam też twierdzi dobrej zabawy nigdy za wiele.

Liam Payne.19 lat.W bandzie nazywany jest jako Daddy.Opiekuje się chłopakami,chociaż czasem też zaszaleje.

Eleanor Calder.20 lat.Dziewczyna Louisa.Kocha się w Harry'm.Nie należy do ich paczki.

Perrie Edwards.20 lat.Ukochana Zayn'a.

Danielle Peazer.24 lata.Dziewczyna Liama.Mimo różnicy wieku,pasują do siebie,a ich miłości nie da się przebić.
Matt Sanderson. Ma 18 lat..Lekko zbuntowany nastolatek. Do ukończenia 10 roku życia mieszkał w Londynie, lecz jego ojciec dostał awans i musiał przenieść się do Irlandii. Od urodzenia do wyprowadzki przyjaźnił się z Mad i bardzo się o nią troszczył.

Kieran Lemon.21 lat.Jest wrogiem Nadine.Przyjaźni się z Eleanor.Tak naprawdę,chciałby się zaprzyjaźnić z Nano,ale nie ma odwagi.Uważa,że ona jest perfekcyjna.Od 8 roku życia śpiewa.

2 komentarze: